Szkolenia i usługi BHP, P.Poż, HACCP

58-508 Jelenia Góra, Świerczewskiego 108b

501 391... 571więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Specjalizacje i marki

Firma działa jako podmiot oświatowy. Tym samym nadrzędną jej cechą jest pełen profesjonalizm funkcjonowania na podwalinach formalnych prawa oświatowego, przy odpowiednim stosowaniu prawa pracy oraz przepisów wykonawczych dotyczących form, zakresu oraz rodzajów wymaganych szkoleń BHP.

Szkolenia BHP to szkolenia zawodowe umożliwiające dopuszczanie pracowników do wykonywania czynności w pracy na podstawie zawartej umowy z pracodawcą. Naruszenie tej dyrektywy prawa stanowionego jest niedupuszczalne i podlega sankcjom karnym z zakresy wykroczeniowego. W sytuacja problematycznych, jak poważne ciężkie, zbiorowe czy śmiertelne wypadki przy pracy, prawiodłowo przeprowadzone i udokumentowane formalnie szkolenie BHP, stanowi dowód niewinności pracodawcy lub osób wykonujących w jego imieniu czynności kierownicze w firmie czy organizacji publicznej albo społecznej.

Dlatego realizacja szkoleń z dziedziny BHP, wykonywana przez podmiot oświatowy nie będzie mogła być kwestionowana na poziomie weryfikacji, ponieważ działają one na podstwie własnych regulaminów, statutów, oraz w ramach struktur rejestrowanych w spisach szkół i placówek niepublicznych lub publicznych. To nie to samo co podmioty działajace w oparciu o swobodę działalności gospodarczej. Ryzyko wyboru podmiotu szkoleniowego oraz zrealizowania procesu szkoleniowego, w przypadku tylko działalności gospodarczej, zawsze bedzie obciążać pracodawcę zlecajacego szkolenie. Podmiot oświatowy zapewnia formalizm działania i niepodważalność procesu szkoleniowego. Mając więc kontakt z nami, macie pewność prawidłowego przeprowadzenia procesu i niskiej ceny, opartej na wieloformatowych zadaniach realizowanych przez placówkę oświatową, a nie próbach zarobku z zawyżoną ceną, przy jednoczesnym nie zapewnianiu pełnej merytoryczności prowadzonego szkolenia.

2

 

Kontakt

58-508 Jelenia Góra,
Świerczewskiego 108b

501 391... 571więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: e-szkoleniakursybhp.pl


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd