Szkolenia i usługi BHP, P.Poż, HACCP

58-508 Jelenia Góra, Świerczewskiego 108b

501 391... 571więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

SZKOLENIE WSTĘPNE I OKRESOWE BHP DLA PRACOWNIKÓW administracyjno biurowych i innych, których czynności wiążą się z uciążliwościami, pracami niebezpiecznymi oraz odpowiedzialnością z zakresu BHP.

SZKOLENIE BHP DLA PRACODAWCÓW
prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą, osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, urzędami, spółdzielniami, organizatorów wykonywania prac społecznie użytecznych przez osoby fizyczne (np. podopiecznych domów opieki społecznej) oraz organizatorów pracy nakładczej.

SZKOLENIE BHP DLA PRACODAWCÓW WYKONUJĄCYCH ZADANIA SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY. Szkolenie dedykowane do pracodawców zatrudniających do 10 pracowników we wszystkich branżach produkcyjno usługowych oraz do 20 w handlu detalicznym, hurtowym, hotelach, gastronomii, warsztatach samochodowych, jak też innych firmach na przykład: wykonujących i świadczących usługi, naprawy przedmiotów użytku osobistego i domowego oraz administracji publicznej.

SZKOLENIE BHP DLA OSÓB KIERUJĄCYCH PRACOWNIKAMI. Szkolenie dedykowane do pracodawców zatrudniających do 10 pracowników we wszystkich branżach produkcyjno-usługowych oraz do 20 w handlu detalicznym, hurtowym, hotelach, gastronomii, warsztatach samochodowych, jak też innych firmach na przykład. Uczestnicy szkolenia to np. mistrzowie, brygadziści, nadzorujący zespoły pracownicze i procesy usług w terenie, koordynujący, kierownicy komórek organizacyjnych i sekcji lokalnych w siedzibach i oddziałach oraz obszarów i regionów geograficznych lub administracyjnych, osoby umownie wydające polecenia współpracownikom i aranżujące procesy pracy, z racji wyżej postawionej w taryfikatorze płacowym, funkcji i pozycji zawodowej.

SZKOLENIE DLA WYKŁADOWCÓW I INSTRUKTORÓW NA KURSACH, SEMINARIACH I INSTRUKTAŻACH BHP.

SZKOLENIE Z ZAKRESU PROCEDUR POWYPADKOWYCH I ZASAD UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ POSZKODOWANYM W WYPADKACH PRZY PRACY.

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW WYZNACZONYCH DO DZIAŁAŃ W ZAKRESIE GASZENIA POŻARÓW I EWAKUACJI również na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych.

SZKOLENIE Z METODYKI PROWADZENIA INSTRUKTAŻY STANOWISKOWYCH BHP.  Doskonalenie jest dedykowane do  pracodawców samodzielnie i bezpośrednio wdrażających zawodowo nowozatrudnionych pracowników lub pracowników przenoszonych do innej pracy.

SZKOLENIE OKRESOWE BHP SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY ORAZ OSÓB WYKONUJĄCYCH ZADANIA TEJ SŁUŻB. Szkolenie dedykowane do pracowników służby BHP, osób kończących studia kierunkowe z zakresu BHP, których program nie przewidywał pełnej tematyki przyjętej przez MPiPS dla szkolenia okresowego służby, pracodawców, którzy ukończyli szkolenie zawodowe - kursowe dla samodzielnie wykonujących zadania służby BHP w swojej firmie (przed upływem lat 5), oraz innych osób, które wykonują w miejscu swojego zatrudnienia zadania służby BHP, zgodnie z zapisami Kodeksu Pracy i przepisów wykonawczych.

INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO Z PLANAMI OBIEKTÓW.


OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO - identyfikacja zagrożeń
w środowisku pracy, ocena ryzyka zawodowego z dokumentacją. Prawidłowo przeprowadzona ocena ryzyka zawodowego powinna zapobiegać szkodliwym skutkom zagrożeń występujących w środowisku pracy.

OBSŁUGA BHP I P.POŻ. OUTSOURCING.

2

 

Kontakt

58-508 Jelenia Góra,
Świerczewskiego 108b

501 391... 571więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd